Pneumo-Montaż Logo

Pneumatyka

Hydraulika

Powietrze do oddychania

Płyny, ciecze

Hydraulika wysokociśnieniowa

Wtyki WEO

Narzędzia i wyposażenie

esafe info banner

Złącza CEJN z serii eSafe...

...to całkowicie nowa generacja produktów. eSafe to innowacyjne i opatentowane bezpieczne złącza zapewniające najwyższe natężenie przepływu czynnika technologicznego przy minimalnym spadku ciśnienia. Co więcej eSafe charakteryzuje się małym oporem przy przyłączaniu, niewielkimi wymiarami oraz wygodnym kształtem, co czyni je ulubioną propozycją dla klientów poszukujących bezpiecznego produktu o cechach klasy premium. Jego nieporównywalna trwałość połączona z wysokim natężeniem przepływu i niskim spadkiem ciśnienia zapewniają maksymalną wydajność produkcyjną oraz pewność użytkowania niezawodnego produktu przez wiele lat.

Szczegóły produktów Serii eSafe

Wysokie natężenie przepływu

Podczas projektowania eSafe nie pozostawiliśmy miejsca na żadne kompromisy w kwestii wydajności. Jesteśmy dumni, że złącza eSafe zapewniają najwyższe w branży natężenie przepływu.

Łatwa obsługa

eSafe to ergonomiczne złącze, które możesz wygodnie podłączyć i odłączyć jedną ręką. Inne bezpieczne złącza zwykle wymagają wykonania kilku czynności. W przypadku eSafe wystarczy odciągnąć kołnierz, co spowoduje automatyczne odpowietrzenie złącza przed rozpięciem.

Niewielkie wymiary

Znakiem rozpoznawczym złącz CEJN są niewielkie wymiary. eSafe nie stanowią wyjątku pod tym względem: to pierwsze bezpieczne szybkozłącza, które wymiarami nie przewyższają złącz standardowych.

Nieporównywalna trwałość

eSafe zaprojektowano tak, aby sprawdziły się w trudnych warunkach roboczych mimo zdecydowanej i wymagającej obsługi, zapewniając tym samym długi okres sprawności użytkowej. Wszechstronne testy udowodniły, że złącza eSafe są niezmiernie odporne na uderzenia, drgania i skręcanie.

Funkcja bezpieczeństwa

W eSafe ciśnienie nagromadzone przed złączem uwalnia się przed jego odpięciem, co zmniejsza poziom hałasu i wyklucza ryzyko obrażeń u operatora w wyniku odbicia przewodu

Możliwości podłączania

Wiemy, że liczba zastosowań naszych produktów jest ogromna. Dlatego złącza eSafe są dostępne w szerokim zakresie możliwości podłączania, co pozwala zaspokoić wszelkie potrzeby klientów.