Pneumo-Montaż Logo

Produkty

 

Sprężone powietrza

Pneumatyka

Linia produktów pneumatycznych Cejn zawiera najwyższej światowej jakości szybkozłącza, pistolety do przedmuchiwania, węże, zwijadła oraz akcesoria. Cejn oferuje wszystkie niezbędne komponenty od zestawów przygotowania powietrza do szybkozłączy aby zapewnić niezawodną i wydajną dystrybucję sprężonego powietrza.

Hydraulika

Hydraulika

Złącza hydrauliczne Cejn są odpowiednie do zastosowania z ciśnieniem roboczym do 320bar (4640 PSI) zarówno w hydraulice przemysłowej oraz mobilnej. Stosowanie złączy hydraulicznych Cejn redukuje zagrożenie wycieku płynów hydraulicznych przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska. Dział zawiera złącza, wtyki oraz aparaturę pomiarową do zastosowań w hydraulice.

Powietrze do oddychania

Powietrze oddechowe

Złącza Cejn dla powietrza oddechowego charakteryzują się wysoką przepustowością, szerokim zakresem rozmiarów i wymagają minimalnego użycia siły do połączenia. Wraz z życiową fukcją dostarczania powietrza do oddychania potrzeba bezpieczeństwa i niezawodności jest najwyższej wagi. Produkty Cejn są projektowane i produkowane wg wymagających standardów co owocuje latami bezproblemowego użytkowania.

Ciecze, płyny

Ciecze

Szybkie łączenie i rozłączanie to cechy które produkty przeznaczone dla cieczy muszą posiadać, jak również muszą chronić przed wyciekami, wytrzymywać transfer mediów i znosić warunki działania jakim zostały poddane. Wszystkie te cechy posiadają produkty Cejn przeznaczone do transportu cieczy. Złącza i wtyki dostępne są w wersjach z zaworami oraz bez zaworów dla niskich i średnich ciśnień pracy.

Hydraulika wysokociśnieniowa

Hydraulika wysokociŚnieniowa

Cejn posiada ponad 40-letnie doświadczenie w dziedzinie złączy dla hydrauliki wysokociśnieniowej i oferuje szeroki zakres produktów posiadających ciśnienie robocze do 3000bar (43,500 PSI). Złącza wysokociśnieniowe Cejn są projektowane głównie z myślą o pompach, sprzęcie ratowniczym oraz innych wymagających zastosowaniach. Dział zawiera złącza i wtyki, węże, manometry.

Złączki WEO

ZŁĄczki WEO

Coraz częściej w zastosowaniach przemysłowych zastępuje się połączenia gwintowane bez gwintowymi, złączki wtykowe WEO to najlepszy wybór dla krytycznego wyposażenia aplikacji. Złączki WEO Cejn charakteryzują się prostą instalacją, dostępne w rozmiarach od 1/4" do 1" oraz maksymalnym ciśnieniem roboczym do 350bar (5075 PSI)

 

MULTI & AUTO

MULTI & AUTO

Produkty Cejn Multi & Auto to zaawansowane technicznie szybkozłącza i wtyki zaprojektowane do montaż na płytach i kolektorach. Umożliwia to łączenie i rozłączanie kilku linii płynów jednocześnie. Przeznaczone do systemów cieczy lub hydraulicznych oraz sprężonego powietrza.

 

Narzędzia i wyposażenie

NarzĘdzia i wyposaŻenie

Dział Cejn tworzący narzędzia dla serwisów samochodowych skupiający się na ułatwieniu pracy z płynami, szybszemu i bezpieczniejszemu serwisowaniu hamulców. Te produkty samochodowe idą ramię w ramię z produktami Cejn przeznaczonymi do sprężonego powietrza.