Pneumo-Montaż Logo

hydraulika

 

Złącza Cejn Seria X65

SzybkozŁĄcza i wtyki x65 flat-face stalowe

Seria X65 szybkozłączy i wtyków Cejn jest zgodna ze standardem ISO 16028. Złącza i wtyki są zrobione platerowanej stali i dostępne w siedmiu rozmiarach w zakresie od DN 5 do DN 25. Wersja Push-Pull dostępna tylko w niektórych rozmiarach. Dodatkowe zamknięcie zabezpiecza przed mimowolnym rozłączeniem. Perfekcyjnie pasuje do trudnych układów hydraulicznych.

Złącza hydrauliczne Cejn Seria X66

szybkozŁĄcza i wtyki x66 flat-face niezrdzewne

Seria X66 szybkozłączy i wtyków jest wymiarowo zgodna ze Standardem ISO 16028. Złączki i wtyki są zrobione ze stali nierdzewnej i dostępne w czterech rozmiarach w zakresie DN 6.3 do DN 19. Dodatkowe zamknięcie zabezpiecza przed mimowolnym rozłączeniem. Doskonały do zastosowań z płynami korozyjnymi lub korozyjnym środowisku.

Złącza hydrauliczne Cejn Seria X62

szybkozŁĄcza i wtyki x62 flat-face

Seria X62 szybkozłączy i wtyków jest wymiarowo zgodna ze Standardem ISO 16028. Złączki i wtyki są zrobione platerowanej stalii dostępne w czterech rozmiarach w zakresie DN 6.3 do DN 12.5. Seria dostosowana do mniej rygorystycznych wymagań systemu hydraulicznego z maksymalnym ciśnieniem roboczym 25 MPa

Wtyki hydrauliczne Cejn Seria X64

Wtyki x64 z eliminatorem ciŚnienia

Seria X64 oferuje wtyki do szybkozłączy z wbudowanym eliminatorem ciśnienia. Eliminator ciśnienia rozwiązuje problem wysokiej siły łączenia związanej z pozostałym ciśnieniem po stronie wtyku. Seria X64 jest zamienna z ISO 16028 ponadto jest odpowiednim uzupełnieniem Serii X62 i X 65. Wykonane z platerowanej stali, dostępne w pięciu rozmiarach od DN 6.3 do DN 19. Nadaje się do zastosowania w ukłądach w których pozostałe ciśnienie po sttronie wtyku stwarza problem.

Szybkozłącza i wtyki TLX

SzybkozŁĄcza i wtyki serii tlx

Seria TLX to złącza skręcany typu Flat-Face przeznaczone no najcięższych zastosowań w przemyśle budowlanym i rozbiórkowym. Te bardzo wytrzymałe szybkozłącza są zaprojektowane do pracy z wysokimi skokami przepływu oraz najtrudniejszymi impulsami ciśnienia. Seria TLX wykonana jest z wysokiej jakość stopów stali oraz ocynkowaną powierzchnią dla zapewnienia długotrwałej żywotności w trudnch warunkach.

Złącza hydrauliczne Cejn Nordic Range Stalowe

SzybkozŁĄcza i wtyki nordic-range stalowe

Seria 525 to przystosowany do trudnych warunków projekt zapewniający maksimum wytrzymałości i wysoką wydajność. Wyposażone w dodatkowy zamek bezpieczeństwa i uszczelnienie dla zwiększenia wydajności. Wykonane z platerowanej stali a części narażone na działanie większych obciążeń są dodatkowo utwardzane dla zwiększenia trwałości. Dostępne w pięciu rozmiarach od DN 6.3 do DM 25

Złącza hydrauliczne Cejn Nordic Range nierdzewne

SzybkozŁĄcza i wtyki nordic-range nierdzewne

Seria 526 to przystosowany do trudnych warunków projekt zapewniający maksimum wytrzymałości i wysoką wydajność. Wyposażone w dodatkowy zamek bezpieczeństwa i uszczelnienie dla zwiększenia wydajności. Wykonane ze stali nierdzewnej. Dostępne w pięciu rozmiarach od DN 6.3 do DN 25

Złącza hydrauliczne Cejn ISO A

SzybkozŁĄcza i wtyki ISO A

Szybkozłącza i wtyki ISO A są zgodna ze Standardem ISO 7241-1A. Ich mocna stalowa budowa zapewnia długą bezobsługową pracę nawet w najtrudniejszych warunkach. Części narażone na działanie zwiększonych obciążeń zostały wykonane ze stali hartowanej. Wykonane z platerowanej stali, dostępne w pięciu rozmiarach od DN 6.3 do DN 25, ponadto w ofercie wersja Push-Pull DN 12.5. Odpowiednie do zastosowanie rolnictwie i ogólnych zastosowaniach przemysłowych.

Złącza hydrauliczne Cejn ISO B

SzybkozŁĄcza i wtyki iso b stalowe

Szybkozłącza i wtyki ISO B są zgodna ze Standardem ISO 7241-1B. Ich mocna konstrukcja zapewnia bezproblemową pracę nawet w najcięższych warunkach. Tworzone z platerowanej stali a wszystkiej elementy narażone na wysokie obciążenia wykonane są ze stali hartowanej dla zwiększonej ochrony. Dostępne w pięciu rozmiarach od DN 6.3 do DN 25. Odpowiednie do zastosowań przemysłowego i motoryzacyjnego.

Złącza hydrauliczne Cejn SIO B nierdzewne

SzybkozŁĄcza i wtyki ISO B STAl nierdzewna

Zgodne ze Standardem ISO 7241-1B. Ich mocna konstrukcja zapewnia długą bezobsługową eksploatacje nawet w najbardziej wymagających warunkach. Wykonane ze stali nierdzewnej, dostępne w pięciu rozmiarach od DN 6.3 do DN 25. Odpowiednie do zastosowania w przemyśle chemicznym, papierniczym, spożywczym.

Złącza hydrauliczne Cejn

SzybkozŁĄcza i wtyki classic

Szybkozłącza hydrauliczne Cejn serii Classic cechują się małymi rozmiarami oraz niewielką siłą wymaganą do połączenia. Mogą być obsługiwane jedną ręką i mają na standardowym wyposażeniu osłony przeciw pyłowe. Wykonane z wysokiej jakości stali dostępne w czterech rozmiarach od DN 6.2 do DN 19.

System monitoringu Snap-Check

system monitoringu SNAP-CHECK

System monitoringu Snap-CHECK łatwo testuje i diagnozuje układy hydrauliczne. Pozwala określać skoki ciśnienia bez potrzeby instalowania na stałe manometru. Maksymalne ciśnienie robocze to 60 Mpa (600bar) gwarantuje szczelność i niezrównaną niezawodność przez długi czas. System oferuje szybkozłącza, wtyki, węże, manometry oraz solidną walizkę.

System monitoringu Press-Check

system monitoringu PRESS-CHECK

System monitoringu Press-Check szybkoz i łatwo testuje i diagnozuje układy hydrauliczne. Pozwala określać skoki ciśnienia bez potrzeby instalowania na stałe manometru. W skład systemu Press-Check mogą wchodzić złączki i wtyki skręcane w szerokim zakresie rozmiarów, ponadto węże, złączki, manometry i osłony przeciw pyłowe.

Cejn Multi-Coupling plates

multizŁĄcza MULTI-X

Multi-X to innowacyjne łatwe w obsłudze multizłącza zaprojektowane aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających systemów hydrauliki mobilnej.