Pneumo-Montaż Logo

hydraulika wysokociśnieniowa

 

Akcesoria do hydrauliki siłowej Cejn

akcesoria

Asortyment akcesoriów Cejn do hydrauliki siłowej obejmuje adaptory i manometry ciśnieniowe. Adaptory przystosowane do większości złącz i węży aby zapewnić bezpieczne i bezproblemowe połączenie przy ciśnieniu roboczym do 300 MPa. Cejn oferuje manometry ciśnieniowe z przyłączem dolnym i tylnym mogące pracować z ciśnieniem do 200 MPa.

Szybkozłącza i wtyki Cejn do hydrauliki siłowej

SZybkozŁĄCZA i wtyki

Wszystkie szybkozłącza i wtyki hydrauliki wysokociśnieniowej Cejn są projektowane aby zapobiegać wyciekom płynu oraz zasysaniu powietrza podczas łączenia i rozłączania. Standardowo wyposażone w osłonę przeciwpyłową w celu ochrony układów hydraulicznych przed brudem i odłamkami.

Szybkozłącza i wtyki Cejn Flat-Face do hydrauliki siłowej

SZybkozŁĄCZA i wtyki Flat-face

Szybkozłącza do obsługi jedną ręką stworzone aby niezawodnie sprostać rygorystycznym wymaganiom układów ultra-wysokociśnieniowej hydrauliki. Zaprojektowane aby spełniać najwyższe wymogi dokładności, wykonane przy użyciu najtrwalszych materiałów. Szybkozłącza Cejn do ultra-wysokich ciśnień wytrzymują tam gdzie inne zawodzą.

Wężę Cejn do hydrauliki siłowej

wĘŻe

Wysokociśnieniowe węże firmy CEJN dla hydrauliki są wykonane ze wzmocnionych stalą polimerów, przeznaczone do pracy pod wysokim ciśnieniem. Małe wymiary sprawiają, że są idealne w ciasnych miejscach. Mogą być dostarczane w dowolnej długości po fabrycznym okuciu.

Złącza skręcane Cejn do hydrauliki siłowej

ZŁĄCza skrĘcane

Złącza skręcane Cejn dla hydrauliki siłowej występują w dwóch rozmiarach, które są kompatybilne z większością złączy i wtyków skręcanych na rynku. Złącza mogą być łączone pod ciśnieniem i dobrze nadają się do pomp ręcznych i cylindrów.

.