Pneumo-Montaż Logo

pneumatyka

 

Szybkozłącza i wtyki standardowe

SzybkozŁĄcza i wtyki standardowe

Szybkozłącza i wtyki pneumatyczne Cejn są specjalnie przeznaczone do zapobiegania dwóm najbardziej powszechnym przyczyną utraty energii w systemach sprężonego powietrza, nieszczelnością i spadkom ciśnienia. Szybkozłącza Cejn są łatwe w obsłudze i posiadają długą żywotność. Wszystkie produkty są wykonane z platerowanej stali i mosiądzu.


Szybkozłącza i wtyki eSafe

SzybkozŁĄcza i wtyki eSafe

Złącza CEJN z serii eSafe to całkowicie nowa generacja produktów. eSafe to innowacyjne i opatentowane bezpieczne złącza zapewniające najwyższe natężenie przepływu czynnika technologicznego przy minimalnym spadku ciśnienia. Co więcej eSafe charakteryzuje się małym oporem przy przyłączaniu, niewielkimi wymiarami oraz wygodnym kształtem, co czyni je ulubioną propozycją dla klientów poszukujących bezpiecznego produktu o cechach klasy premium. Jego nieporównywalna trwałość połączona z wysokim natężeniem przepływu i niskim spadkiem ciśnienia zapewniają maksymalną wydajność produkcyjną oraz pewność użytkowania niezawodnego produktu przez wiele lat


Szybkozłącza i wtyki bezpieczne Cejn

szybkozŁĄcza i wtyki bezpieczne

Gama bezpiecznych szybkozłączy pneumatycznych Cejn ma na celu zapobieganie odrzutu węża przy rozłączaniu przez wcześniejsze odpowietrzenie, rozwiązanie takie dodatkowo znacznie obniża poziom hałasu. Szybkozłącza bezpieczne cechują się tak samo wysoką przepustowością i niskim spadkiem ciśnienia jak szybkozłącza standardowe.

Cejn safetylock

SzybkozŁĄcza i wtyki Safety Lock

Modele Safety Lock zaprojektowano w celu zapobiegania przypadkowemu rozłączeniu podczas pracy. Dodatkowy mechanizm wymaga od użytkownika dodatkowego odbezpieczenia złączki przed rozłączeniem. Możliwe jest włączenie szybkozłączki Safety Lock jedną ręką, natomiast jej rozłączanie wymaga użycia obu rąk.

Button style cejn

SzybkozŁĄczA i wtyki Button Style

Szybkozłącza Button Style są zakresem szybkozłączy ISO 6150 C które są rozłączane dwuetapowo w celu odpowietrzenia pozostałego powietrza. Stosują się do normy ISO 4414 i są kompatybilne z kilkoma markami na rynku

Szybkozłącza Soft-Lina

SzybkozŁĄczA Soft-Line

Cejn Soft-Line to szybkozłączki w osłonie z tworzywa co ogranicza możliwość uszkodzenia przez nią otaczających ją elementów lub powierzchni. Ponadto osłona chroni samą złączkę przed uderzeniami przedłużając jej żywotność.

Szybkozłącza i wtyki Cejn aluminiowe

SzybkozŁĄcza Lekkie (Aluminiowe)

Aluminiowe szybkozłącza Cejn waże 50% mniej niż standardowe złączki Cejn, i nawet do 70% mniej niż tradycyjne złączki na rynku, co czyni je idealnymi do stosowania z lekkimi narzędziami. Waga jednak nie ogranicza wydajności, która jest na takim samym poziomie jak reszta produktów Cejn, a dzięki właściwością aluminium oferuje niskie zakłucenia magnetyczne.

Multilink

SzybkozŁĄcza Multi-Link

Multi-Link to zintegrowane szybkozłącza z 2 lub 3 wyjściami. Jednostki możne łatwo łączyć aby uzyskać więcej punktów dostępu. Zintegrowane złącza dostarczająelestyczności i wysokiej wydajności, konstrukcja pozwala na dużą ilość wyjść bez ograniczeń przepływu.

Węże Cejn

WĘŻĘ

Cejn oferuje rozległą gamę węży z poliuretanu(PUR). Poliuretan oferuje duży przepływ oraz wyjątkową odporność na olej, solventy i inne nie wodne roztwory. Węże są niezmiernie elastyczne nawet po długotrwałym użytkowaniu.

Węże kompletne

WĘŻĘ kopmletne

Cejn posiada w ofercie kompletne gotowe do użycia węże. Każdy zestaw składa się w węża poliuretanowego szybkozłącza i wtyku.

Zwijadła Cejn

ZwijadŁa

Wysokiej jakości zwijadła Cejn wyposażone w poliuretanowy wąż lub gumowy przewód. Łatwe w obsłudze i montażu. Mocna obudowa chroni wąż lub kabel i mechanizm zwijadła. Proces wciągania działa doskonale i bez splątywania przewodu. Funkcja stop daje możliwość wstrzymania zwijania jeżeli jest taka potrzeba

Pistolety do przedmuchiwania Cejn

Pistolety do przedmuchiwania

Lekkie, wygodne w użytkowaniu i odpowienie dla prawo i lewo ręcznych użytkowników. Uchwyt jest przyjemny w uścisku i osłania przed zimnym podmuchem. Dostępne z różnymi dyszami.

Zestawy przygotowania powietrza Cejn

Zestawy przygotowania powietrza

Przeznaczony do ciągłego dostarczania wysokiej jakości sprężonego powietrza. Charakteryzują łatwością montażu i utrzymania. Produkty są dostępne jako pojedyncze komponenty lub całe zestawy.

Akcesoria pneumatyczne Cejn

Ackesoria

Akcesoria pneumatyczne Cejn adaptery do różnego rodzaju połączeń, kompaktowe testery ciśnienia oraz akcesoria Soft-Line do ochrony szybkozłączy i otoczenia.